کمیته بزرگداشت

دکتر علی خلفی نژاد
دکتر علی خلفی نژاد دبیر کمیته

بنام خداوند متعال
امروز بعد از گذشت 38 سال از انقلاب شکوهمند اسلامی، رویای تحصیلات تکمیلی در ایران آن روزها، به یک امر روزمره در دانشگاه ها تبدیل شده و اینکه سالیانه بیش از صدها نفر با درجه دکتری تخصصی از دانشگاه های معتبر کشور فارغ التحصیل می شوند گویای این مدعاست. در این راستا دانشگاه شیراز و بخش شیمی دانشکده علوم به حق، پدر دوره دکتری تخصصی میهن اسلامی است. هنوز صدای قدم های مستحکم و بزرگ اساتید و دانشمندان آن روزها در دانشگاه شیراز که بلکه در ایران اسلامی طنین انداز است. هنوز یادگار بزرگ مردانی که راهروهای بخش را به آزمایشگاه تبدیل کرده اند باقی مانده است و شیرینی سختی ها و مشقت های آن دوران در کام این دانشگاه احساس می شود. موجب مباهات است دانشجوی ایران اسلامی بدون نیاز به هیچ کشوری می تواند در هر رشته تحصیلی با درجه دکتری فارغ التحصیل شود و این افتخار مرهون زحمات صادقانه اساتید انقلابی و دلسوزی است که 30 سال پیش بسیجی وار تصمیم بزرگی گرفتند تا ایران عزیز را در حوزه علم و تکنولوژی برای همیشه از وابستگی به غرب وشرق برهانند. امروز  همگی شاهد به ثمر رسیدن تلاش های آن روزهای سخت و پر امید هستیم.
بخش شیمی دانشگاه شیراز افتخار دارد به پاس همه آن تلاشها و به یاد بزرگ مردان تاریخ ساز انقلاب اسلامی در دوم اسفند ماه 1395 پذیرای قدوم گرانقدر دانشمندان ایران اسلامی در بزرگداشت سی امین سالگرد راه اندازی اولین دوره دکترای تخصصی کشور و همچنین شصتمین سالگرد بنیانگذاری افتخارآمیز بخش شیمی دانشگاه شیراز باشد.
خداوند سبحان را شاکریم که  این امانت الهی به دست صاحبانش رسیده و افتخار می کنیم که امروز هردانشجوی فارغ التحصیل دکتری ریشه در عزم آن روزهای ما دارد.

خدایا چنان کن سر انجام کار          تو خشنود باشی و ما رستگار


دکتر علی خلفی نژاد
دبیر کمیته بزرگداشت سی امین سالگرد راه اندازی دوره دکتری تخصصی کشور و شصتمین سالگرد بنیانگذاری بخش شیمی دانشگاه شیراز

دکتر علی خلفی نژاد
دبیر کمیته
دکتر الهام صفایی
عضو کمیته بزرگداشت
دکتر امیر عبدالملکی
عضو کمیته بزرگداشت
دکتر محمد مهدی درودمند
عضو کمیته بزرگداشت
دکتر داریوش خلیلی
عضو کمیته بزرگداشت
دکتر امین رضا ذوالقدر
عضو کمیته بزرگداشت
دکتر علی معدلی
عضو کمیته بزرگداشت
خانم فاطمه غلامی
عضو کمیته بزرگداشت
اسامی دانشجویان همکار در برگزاری بزرگداشت
جاسم ابونجمی
فاطمه نامی
مرضیه سادات معصوم پور
الهام مزارعی
جواد عامری راد
سعیده زاهدی
مهدی بردبار
سجاد رحیمی
مینا نصیبی پور
علی اکبری ساعی داورزن
ملیحه پزشکی
پژمان شیری
ساره پذیرش
مریم تقی زاده
پگاه محمدپور
المیرا رفعت ماه
الهه حدادی
مرضیه بهروز
فرشته محمدی
سهیلا خواجه
روح الله شاعلی
سارا احمدپور
الهه بیات
مهدی کوهگرد
امیر رمضانی مقدم